Shitet Ford Tranzit 3 Ulse viti 2006 RKS Me Klime

Shitet nga: Ardiani Sot 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shitet Ford Tranzit me 3 Ulse viti prodhimit 2006 Me Klime funksionale gomat e reja i rujtun shum gjendja shum e mire RKS i skaduar te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim