Infinit Q50 2017

Shitet nga: Franc 29 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 500 EUR

Viti: 2017
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Infiniti
Modeli: Q50
Shitet infiniti Q50 2017 ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.. eshte full options
Ska nevoje per asnje sherbim dhe eshte e gatshme per cfaredolloj prove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim