Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel

Shitet nga: Ardian Sot 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Shitet Range Rover 2.7 Diesel HSE sport paket i vitit 2005 vetura eshte komplet e servisuar ngjendje perfekte dhe permban kamera para dhe pas goma treja e regjistruar ne RKS 044 343 451; 044 605 956 dhe 043 702 706 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim