Shitet Mercedes C 220 Automatik viti 2009 Avangard

Shitet nga: Mercedes Sot 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shitet Mercedes C 220 CDI Automatik viti 2009 Avangarde me te gjitha opsionet kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956 Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim