Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS

Shitet nga: Ardiani Sot 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik i posa doganuar regjistruar RKS 1 vit dhe permban te gjitha opsionet funksionale. Klimen tronike para mbrapa cencora parkimi shiber ulse gjysem likur pulla nvollan tempomat liber servisit dy qelsa servisin komplet si dhe gomat e reja te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim