Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan

Shitet nga: Ardian Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 320
Shitet Mercedes C class 320 4 Matik (4x4) i vitit 2010 Avantgard me dogan e homologim te paguar me te gjitha opcionet 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim