Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde

Shitet nga: Ardiani Sot 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
Shitet Mercedes E 280 CDI viti 2005 Avangarde 3.0 7G tronik dhe permban klimen tronike funksionale espe srs muzik me zhanzher 6 cd drita ksenon i regjistruar deri ne 20.05.2019 gjendja shum e mire te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim