Shitet Mercedes E 350 CDI 2009 Avantgarde me Dogan

Shitet nga: Ardii Dje 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 350
Shitet Mercedes E klase 350 CDI viti 2009 Avangarde permban klimen tronike para mbrapa karrika me nxemje me lekur shum tmire shiber cencora parkimit navigacion muzik me cd Auks drita ne pasqyre e shum e shum sende te tjera dy qelsa liber servisit te interesuarit mund te kontaktojn 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim