Shitet Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik 2011 CH

Shitet nga: Ardian Dje 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Antara
Shitet Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik i vitit 2011 me dogan e homologim te paguar e importuar nga Zvicrra vetura posedon motor me zingjir me 169 mij km me libra servisi drita xenon bixenon karrika me nxemje navi cd komanda ntimon pasqyret i palohen senzor parkingu etj etj 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim