OPEL ASTRA 1.8 BENZIN

Shitet nga: Bajram Frangu Sot 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura eshte ne gjendje te rregullt Opel Astra 1.8 Benzin viti 2000 posedon klim si dhe regjistrim RKS per ma shum mundeni me pa edhe ne foto.
NDRRIM NUK BOJ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim