Corsa D

Shitet nga: Rrezon 14 Gush 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 181 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet corsa d 1.4 benzin viti prodhimit 2010 e sapo doganuar dhe rexhistruar para 1 muji 79 mij km me garancion 11 muj regjistrim per ma shum:049759562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim