Shitet dhe ndrrohet me caddy vetur kamjonet

Shitet nga: Arbnor Dje 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   6 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Insignia
Shitet vetura
✅Opel Insigna
Ne gjendje teper t'mirë
E ardhun nga Franca
Vetura esht pa Dogan
Vetura posedon🔽
▶️Liber servisi me kilometra t'garantura
▶️Klim Atronik
▶️ Ulset gjysem likur
▶️ Xenona
▶️Viti 07/2011
▶️Karavan
▶️Radoo Aux/Usb/Bluetoth
▶️Fellne me goma shume t'mira t'veres 18coll
▶️Gjama t'errësuar Fabrikisht
▶️Navigacion
▶️Senzor parkingu
▶️Bord kompjuterik
✅ Veturë Familjar Harxhime Ekonomike e mirebajtur mir
NDRIM Me vetur ma te lir

📞Per me Shumë info +3️⃣8️⃣3️⃣-4️⃣5️⃣-8️⃣1️⃣5️⃣-0️⃣8️⃣1️⃣Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim