Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

Shitet nga: Ardiani Sot 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2018
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 301
Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti prodhimit 2018 i Regjistruar me Targa kosovare RKS Me kilometra 10 mii te kaluara dhe permban 2 vite garancion prej prodhuesit te interesuarit mund te lajmrohen ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto Elsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim