Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2010me dogan nga CH

Shitet nga: Ardian Sot 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
Shitet Peugeot 308 1.6 HDI e vitit 2010 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim