Shitet Renault Kango 1.6 Benzin 5 ulse 2009 RKS

Shitet nga: Ardian Sot 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet Reno Kango 1.6 Benzin me 5 ulse i vitit 30.12.2009 RKS 7 muaj me goma treja dimri ngjendje perfekte 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim