Shitet Kyroon 2.0 Dizel 2007 Automatik i CH

Shitet nga: Ardi Sot 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 81 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Kyron
Shitet Kyroon 2.0 Dizel viti 2007 i Ardhun Prej Zvicrres Automatik Tiptronik me libra servisit dy qelsa goma treja me te gjitha Opsionet funksionale kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim