Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 Me Dogane Homolg

Shitet nga: Ardiani Sot 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Caddy
Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 i posa ardhun Me Dogane Homologim liber servisit dy qelsa goma treja gjendja shum e mire te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Ardii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim