Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH

Shitet nga: Ardian Dje 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 manual 6 shpejtsi i importuar nga Zvicrra vetura posedon klimatronik karrika me ngrohje kamere mbrapa komanda ntimon e vetparkuese distancer robotik libra servisi dy qelsa etj 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim