Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan

Shitet nga: Ardiani Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 i sapoardhun ne gjendje shum trregullt me libra te servisit dhe shum shum i paster te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim