Shitet Vetura Vw Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim

Shitet nga: Njazi 20 Gush 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet vetura vw Golf 6 2.0 Tdi viti prodhimit 2009 i sa po ardhur nga Gjermonia Me Dogan Dhe Homologim te paguar eshte shum ne gjendje te mir teknike dhe optike Vetura Posedon : Klim funksionale,,Abs,,Esp,,Senzor parkingu para dhe mbrapa,,Senzor shiu,,Dy qelsa,, Pulla N'timon,,Tempomat,, 4 Xhama elektronik,, Pasqyret Elektronike me nxemje + mbyllje + drita,, Km te Garantuara etj
Ju Mirpresim
Tel : 044-194-235
Viber : +38345521050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim