VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DZG Viti 2011 Me Dogan

Shitet nga: Ardiani Dje 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2011 Automatik DSG posedon klimaatronik karrika me nxemje navi me touchscreen komanda ntimon shpejtsi ntimon tempomat senzor parkingu etj me Dogan Homologim i ardhun prej zvicrres kontakti 044 343 451 dhe 605 956 Auto salloni Elsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim