Passat 2.0 TDI Viti 2012 Automatik DSG HIGHLINE

Shitet nga: Ardiani Sot 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Shitet Passat 2.0 TDI Viti 2012 Automatik DZG Highline Bluemotion Teknology 103 kw-140 ps Permban klimatronik,ulse me ngrohje ortopedike ,senzor parkingu ,start-stop,autohold,drita xenon Bixenon intelegjente lled sistem robotike komanda dhe shpejtsi ntimon etj.Vetura eshte me full paisje me liber servisi km te garantuara 232 mij km dhe shume e mirmbajtur;te interesuarit tel. 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim