Shitet Passat 2.0 TDI 4Motion DSG 2011 me Dogan

Shitet nga: Ardian Sot 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Shitet Passat 2.0 TDI DSG 4Motion i vitit 2011 me Dogan e homologim i importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim