Vw touran 2.0 1 vit regjistrim 7 ulse

Shitet nga: Xxxxxx 13 Gush 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
She vw touran 2005 2.0 7 ulse manula naft kilometrazha 240000km 140 ps hargjimet e vogla fellne 16 she 2 qelsa klim serviset e kryme full opsion per me shum kontaktoni 045 274 299 ose 044785260 po ashtu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim