VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime

Shitet nga: Ardi Sot 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: up!
Shitet VW UP 1.0 Benzin viti Prodhimit 2013 manuel 5 shpejsi kilometra 120 mij me liber servisit dy qelsa i ardhun nga zvicrra me klime funksionale cencora parkimit espe ne gjendje shum tmire te interesuarit mund te kontaktojnn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Ardii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim