PERDE TRAK

Shitet nga: Lulzim Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Qilimë dhe Perde
U OFROJM PERDE TRAK VETEM 9 EURO METREN KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRE, MATJA, TRANSPORTI DHE MONTIMI. NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE I IMONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE 7 EURO.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 waiber +37744148991.
Per sasi me shum se 30 metra katror qmimi munde te diskutohet.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSVES..
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
KEMI EDHE SHUM LLOJE TE PERDEVE TRAKE ZGJEDHJE TE MADHE TE NGJYRAVE DHE LLOJEVE.
KEMI EDHE VENECIANE,ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PVC- JA,DYER HARMONIK.ROLO PERDE DHE PERDE ROLO ZEBRA.
ORARI I PUNES 7-23 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim