Gur dhe rrasa pėr shitje......

Shitet nga: Beni 03 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Shesim te gjitha llojet e gurve dhe rrasav natyrale dhe te prera me qmim te volitshum
Ju mirpresum ...


Arbeni 044351 927 ose 044515050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim