Fshisa Qendrore / Global Vac

Shitet nga: GlobalVac 12 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Të tjera
Global Vac ofron Makina Made in EU me Garancion 5 Vite. MATERIAL , PAISJE DHE INSTALIM PËR SISTEMIN E PASTRIMIT QENDROR ME QMIME SHUMË TE VOLITSHME. ... PHONE 045 955 933 (VIBER, WHATS APP) PHONE 044 411 973 (VIBER, WHATS APP) Tags fshisa qendrore, sistemi qendror i pastrimit, vakum sistemi, fshesa qendrore, vacu clean, globalvac, sistemi fshesave qendrore, sach, sistemi thithjes qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim