Ore Me mekanizem dhe Automatic

Shitet nga: Noli 12 Korr 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Për meshkuj
Ore me mekanizem dhe automatic
E sapo ardhur nga Holanda

Nr tel:045990781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim