dj muzike

Shitet nga: zvoshnik 03 Gush 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes zvoshnikt jan shum te mir bojn mizik mir kan dhe mikrufon viber +38345901080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim