Dynacord

Shitet nga: Agim 08 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Dynacord Vawe System ..Ne gjendje shum te mire,,ne set perfshihen 4 basa v-17..
2 top v-12
2 far
Slevat adekuat per system dyn 1201
Dyn 1202
Qmimi diskutueshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim