Shiten

Shitet nga: Zeka 06 Korr 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 79 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
2 Satelita 15 te Pllastikes
400wat rms 800 Eminenc
Pllaka Eminenc

600 euro fix...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim