zvoshnik

Shitet nga: viti 03 Gush 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes zvoshnikt per muzik jan shum te mir dhe kan za te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim