Adoleshente meshkuj dhe femra Shih Tzu Puppies

Shitet nga: shatta 19 Korr 05:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 25 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
Adoleshente meshkuj dhe femra Shih Tzu Puppies

Ne kemi 2 bukur të AKC regjistruar meshkuj dhe femra Shih Tzu Puppies me të gjitha letrat e tyre
Puppies vijnë me:
- Një kafaz
- Letrat e Pronësisë
- Gazet e testuara me ADN
- Disa lodra për të luajtur
- Karta e Garancisë Shëndetësore
- Certifikata e Inspektimit Veterinar
Whatsapp me .. + 32460219066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim