Kukulla të testuara nga shëndeti i testuar nga Shë

Shitet nga: bren 01 Gush 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
Kukulla të testuara nga shëndeti i testuar nga Shëndetësia
Këto këlyshë janë këlyshë të mëdhenj të zi dhe të nxirë të mbështetur drejt. Ata janë edukuar për temperamentin shëndetësor. Ata janë shumë larg, miqësorë, kureshtarë dhe të mirë-socializuar. Këto këlyshë janë edukuar në fermën tonë të punës në fshat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim