Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë djalë m

Shitet nga: bren 01 Gush 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë
djalë mahnitës i beagles në shitje ai është një djalë fantastik
 me çanta të personalitetit që ai do që të dalë
 shëtitjet e heshtura në shtëpi dhe arkat e stërvitura ai ecën mirë në avantazh, ai nuk mund të lihet të çojë larg
 nga në zona të sigurta ai i do njerëzit dhe është fantastik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim