Shesim Pula

Shitet nga: Toni 30 Korr 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes pulat me shumic dhe pakic qmimi me marrveshje per me teper ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim