Lanbena(Maskë Për Fytyrë)

Shitet nga: R. 20 Korr 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Lanbena(Maskë Për Fytyrë)

Përshkrim:

Produkti me i shitur ne Europ tani edhe në Kosovë.
Mask per hund dhe fytyrë me rezultat te garantuar,përdorimi shum i thjeshtë,vetem e lyeni siperfaqen qe deshironi ta aplikoni,dhe e vendosni fashen,pastaj presim 5-10 min deri sa te thahet kremi dhe e largojm fashen.
Maska për hund shërben për hekjen e akneve ,pikave te zeza si dhe për një fytyrë të butë
“Suksesi i Garantuar 100%.”

Transporti : Falas

Qmimi: 20€

Nr tel: 045990781
Nr Viber: +38345990781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim