Ping Pong i ri..

Shitet nga: Xheladin 01 Gush 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 27 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Sport me top
Shitet ping pongi i ri profesional e firmes gjermane fengnix dhe ndahet ne 2 pjes vjen ne Paketim me 2 Riketa te reja dhe topa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim