Dixhej muzik

Shitet nga: Braha 12 Gush 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
-Ofrojme muzik per dasma dhe ahengje tuaja si dhe xhirime me kamera profesionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim