Dyer te oborrit nga druri

Shitet nga: Arber 11 Gush 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Shes dyer te oborrit nga druri me dimensione 330 gjeresia dhe 310 lartesia. Dyert jane ne gjendje te rregullt me hapje te deres brenda e cila eshte me cilinder. Per info. Te detajshme na kontaktoni 044370092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim