Kamera xhirime + Dixhej per dasma e ahengje Shitet

Shitet nga: Neuron 12 Gush 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
-Bejme xhirime per dasma , bankete , ahengje etj me kamera profesionale hd , si dhe fotografime me aparate profesionale ,po ashtu bejme edhe montazhen e inqizimeve.Jemi te gatshem ne gjithe rajonin e Kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim