Kopania e Pastrimit GLIMI - Drobesh

Shitet nga: Glimi Kompani Pastrimi 16 Gush 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Glimi Kompani Pastrimi.

Jemi Risi ne treg per lamin e pastrimit te Tepijave me makina ma bashkohore te teknologjis se fundit niashtu punojm me preparate te certifikuara qe jan Antibakteriale Antialergjike per femijet tuaj edhe shendetin e familes suaj.sherbimi behet Derë më Derë.
Bejmë:
✅Pastrimi Larja e Tepihave, Perdeve, Qebeve,
✅Pastrimi i Shtepis, Lokaleve, Banesave.
✅Pastrimi i kolltukeve, Dyshekve, Mobileve,
✅Per Cilesi dhe korrektsi do ua deshmojm dhe do ju bindim se keni zgjedhur partnerin e duhur per pasterti dhe shendetin e familjes suaj.
✅Na Kontaktoni 044/245/269 ose 049/741/447
https://www.facebook.com/kompaniaglimi/
✅Që të mundemi të ju shërbejmë në kohë dhe pa vonesa,ju lutemi, na kontaktoni gjindemi ne fshatin Drobesh 100 Metra prej Xhamis Rruga Ahmet Krasniqi te minimarket GLIMI.
https://www.facebook.com/kompaniaglimi/videos/2115466452031197/
https://www.facebook.com/kompaniaglimi/videos/2116567761921066/

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim