Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arev 12 Gush 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Tenda dielli sipas porosus suaj..
Tenda klasike
Tenda dy anesore SATANA
Tenda perde
Tenda pvc per mbylljen e teracave ndaj shiut dhe bores
Tenda kepurdh.
Gjitha tendat punohen me bez Austriak nga brendi SATLER i rezistueshem ndaj diellit dhe shiut ne 5 vite garancion Gjindemi ne Greme/Ferizaj Punojm ne tere teritorin e Kosoves.. Info :Tel&viber , watsapp +38344299441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim