Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arev 10 Gush 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhojm Tenda dielli me.dimensione dhe.ngjyra sipas kerkeses suaj.
*Tenda per teraca
*Tenda dy anesore SANTANA
*Tenda perde etj.
Gjitha Tendat punohen me bez Austriak i rezistueshem ndaj diellit dhe shiut me 5 vite garancion.
Posedojm.mbi 50 lloje te ngjyrave.
Ju mirepresim
Tel dhe viber +38344299441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim