Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

Shitet nga: Ringa 12 Pri 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Viti
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Viti
Shitet Banesa ne Viti me 80 m2:
Banesa eshte te Ndertesa e Abit..
Banesa eshte ne K.1
Banesa ka,Sallon,Kuzhine,2 Dhoma gjumi,banjo.
Banesa eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim