Lokal me qera ne Vushtrri

Shitet nga: Fahri 02 Gush 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera lokali gjendet perball kontrollimit teknik te bajskalit ose afer xhamise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim