Power Bank 50000 mAh i ri +LED bateri

Shitet nga: Power bank + LED 25 Gush 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 5s
Powerbank dhe bateri ndriquese me LED
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim