Mini camera HD 1080x720 spy canera

Shitet nga: Mini camera HD 1080x720 10 Sht 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 EUR   25 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6
Kamera
Perkrah deri ne 32GB miniSD card
E pa perdorur e ardhur nga jasht
me video rec. HD 1080x720
posedon edhe dy mbajtes per pizicone te ndryshme dhe kabllon qe lidhe me pc tv etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim