Samsung galaxy a40 dual model europian iri

Shitet nga: Privat 11 Gush 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A40
Shes samsung galaxy a40 me dy karta si iri shum i rujtun vjen me komplet paisjet dhe paket viber +38349688491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim